+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

FlowLab Akış Kimya Sistemi

FlowLab Akış Kimya Sistemi 2019-04-15T00:33:30+00:00

FlowLab ™, eğitim, eğitim ve karmaşık bir tam otomatik sistemin ilgili maliyetleri olmadan akış kimyasını denemek isteyenler için ideal bir giriş seviyesi akış kimyası sistemidir.

Sistem 2 yüksek basınç pompası, bir HotCoil ™ bobin reaktörü ve FlowLab sistem kontrol yazılımından oluşur. Bilgisayar, pompalar ve HotCoil bir Ethernet HUB kullanarak bir LAN üzerinden bağlanır. Bu şekilde, sistem, kontrol bilgisayarının duman dolabının dışında ve kimyasallardan uzak bir şekilde konumlandırılmasını sağlayan Wi-Fi ile çalıştırılabilir.

Gerekli sıcaklık aralığına bağlı olarak, 2 yapılandırma arasından seçim yapın:

FlowLab , 260 o C’ye çevre sağlayan bir Uniqsis HotCoil ısıtmalı reaktör istasyonu içerir.

FlowLab Cold , Polar Bear Plus Akışını içerir ve -40 o C ila 260 o C aralığında çalışır;hepsi kardiyak veya sıvı azot ihtiyacı olmadan.

Standart sistem, tam manuel kontrol ve tek bir otomatik deneyi programlama yeteneği sağlayan özel FlowLab kontrol yazılımı ile birlikte gelir.

Reaktör modülleri tüm Uniqsis bobin reaktörleriyle uyumludur. Sütun reaktörleri HotColumn ekleyerek de monte edilebilir   aksesuar ve Uniqsis glass Statik reaktör / mikser Cipsi , ek Chip Tutucu’yı belirterek Polar Bear Plus Flow üzerine monte edilebilir.