+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

Hidrojen + Akıllı Gaz Jeneratörleri

Hidrojen + Akıllı Gaz Jeneratörleri 2019-04-15T00:40:39+00:00

Hidrojen + serisi, hidrojen gazı her parçaya güvenli bir şekilde yerleştirmek için uygun maliyetli çözümler.
Silindirsiz sistem, pahalı gaz altyapısını ve depolama / güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır ve sürekli olarak yüksek kaliteli hidrojen gazı sağlamak için deiyonize suya ihtiyaç duyar.
Hidrojen + serisi, yerinde hidrojen üretimi gerektiren kalite, güvenilirlik ve güvenlik gerektiren laboratuvarların tercihidir. Hidrojen + serisi düşük güç tüketimi, hızlı başlatma ipi ve yüksek kaliteli gaz (% 99,999) özelliğine sahiptir.

Uygulamalar: Geçmiş helyum kılcal boruların içinden bir taşıyıcı gaz olarak kullanılmış, ancak daha pahalı hale geldikçe bir sonraki en iyi gaz hidrojendir. Geçmişte bir kılcal tüpe bir hidrojen silindiri bağlanması, tüpün kırılması ve hidrojenin fırına girmesi durumunda büyük bir NO olmuştur. Jeneratörler sadece çok küçük bir iç hacme sahip olmakla kalmayıp, çıkışta bir basınç düşüşü tespit ederse, çıkışı keserek üretmeyi durdururlar. Bu özellik onları GC taşıyıcı gazı ve elbette yakıt gazı için daha kabul edilebilir kılar.

Tamamen uzun vadede 3-5 yıldan fazla bir süre ödenen jeneratöre bakıldığında, bakımın 10-15 yıl gibi bir süre içerisinde olması gerekir, böylece faydalar daha uzun vadelidir. Artı, bir silindir hidrojenin ne zaman 5 veya 10 yıl içinde ne kadar yüksek olacağı, daha yüksek olacağı için teslimat masrafları da artacaktır.

Şirketler çeşitli nedenlerle jeneratör satın alıyor:

1. Bir silindirin kiralanması mümkün olmadığı durumlarda, kurumlar vergisine karşı bir sermaye teçhizatı alımı ve satış dışıdır.
2. Daha yeşil olun, her hafta kamyonlarla teslimat yapın ve bunun yerine kendi gazınızı üretin.
3. Silindirler basınçta 300 bar, jeneratör ise 7, daha az tehlikeli, sigorta daha düşüktür.
4. Silindirlerin ve sıvı gazların kullanılması her zaman iyi değildir ve insanların eğitime ihtiyacı vardır, bu da jeneratörlerle kaldırılır.
5. Uzun vadeli maliyetler, ama gerçekten ne kadar çok paraya ödediklerine bağlı olarak, çok farklı olduğundan, istedikleri geri ödeme süresi.
6. Kolaylık, bu yüzden jeneratör çalışır ve bir silindir gibi tükeniyor.
7. Kalibrasyon – Bazı aletlerin üzerinde zaman aldığı zaman bir silindiri değiştirdiğinizde yeniden kalibre edilmesi gerekir, bir jeneratör ile gerek yoktur.