+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

ReactoMate CLR Reaksiyon Sistemleri

ReactoMate CLR Reaksiyon Sistemleri 2019-04-15T00:24:14+00:00

ReactoMate laboratuarı ve ReactoMate-Pilot reaksiyon sistemleri, reaksiyon değişkenlerinin hassas bir şekilde kontrol edilmesini, güçlü bir doğrudan tahrik tepegöz karıştırıcısı ve vakum ceketi seçeneği ile mükemmel reaksiyon görünürlüğü sunar.

ReactoMate CLR reaksiyon sistemleri, geniş bir seçenek yelpazesiyle kullanıcı gereksinimlerine tamamen uyarlanabilir. Örnek olarak, standart olarak çeşitli bağlantı noktalarına / bağlantı parçalarına sahip bir PTFE kapağı sunacağız, ancak PTFE veya camdan özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir kapak oluşturabiliriz. Flanş, isteğinize göre özelleştirilebilecek birkaç şey olarak, yan kolların ve valflerin yanı sıra uygun şekilde değiştirilebilir.

Tepkime kabı ile ilgili sorunlu konulardan biri, üniteyi destekleyen hantal ve genellikle tehlikeli iskele olmaktadır. Destek çerçeveleri genellikle ön tarafta ve yanlarda çubuklara sahiptir, bu da reaktöre problemli erişime ve kaplar değiştirilirse cam eşyaların potansiyel kırılmasına neden olabilir.

Asynt’in ReactoMate-Pilot Süper Destek (RSS) sistemi, ceketli reaktörünüzü 30.000 ml’ye kadar herhangi bir boyutta desteklemek için basit, kolay ve kolay bir yol sağlar. Son derece kimyasal maddelere dayanıklı malzemelerden yapılmış olan RSS, reaktörünüze daha kolay yönetilebilir. Kompakt bir ayak izi ve kaldırma mekanizması ile (tek elle, hatta 30.000 ml’lik bir geminin kolayca kaldırılması / indirilmesi), bu şekilde, mükemmel bir alan tasarrufu sağlar. Laboratuvarınıza demo hazırlamak için bizimle iletişime geçin .

Bir ReactoMate-Pilot ile sıfırdan kalkmayı ve koşmayı kolaylaştırmak için şimdi ihtiyacınız olan her şeyi içeren paketler sunuyoruz.

ReactoMate Kontrollü Lab Reaktör ürünlerini tamamlamak için, Julabo serisi dahil olmak üzere birçok üreticiden geniş çaplı uyumlu sirkülatör seçenekleri sunuyoruz. Örneğin Julabo CF41 , bir ReactoMate tek ceketli kapta -20oC’ye kadar bir 1 L reaksiyonunu soğutur.

Buna ek olarak, Mettler Toledo ile ReactoMate’iniz için RX-10 tam otomasyonunu sunmak için termostat sıcaklığı, sıvı dozajlama ve numune alma programlarını ve veri zengin deneyler için proses analitik teknolojisini gündüz veya gece entegre etmenizi sağlayan ortak bir otomasyona sahip olduk.

Uzman ekibimiz, en yüksek standartta gereken ürünü aldığınızdan emin olmak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır.

Yenilikçi Fiziksel Organik Çözümler (IPOS), laboratuvar süreçlerini optimize etme ve ölçekleme ile ilgili karmaşıklıklarda danışmanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.