+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

GHL Hızlı Yüksek Hızlı Islak Mikser Öğütücü

GHL Hızlı Yüksek Hızlı Islak Mikser Öğütücü 2021-09-01T23:41:10+00:00

Ürün Açıklaması: Harmanlama ve granülasyon prosedürleri ve granülatörün aynı haznesinde tamamlanır. Sabit konik kaptaki tozlu malzemeler aği sayesinde yarı akıcı ve haddeleme halinde kalır.

GHL Karıştırma Kırma Makinesi

Mikser Kırma Makinesi, ilaç, gıda, kimya ve hafif endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. vb, toz halindeki malzemeleri harmanlamak ve granüle etmek için.

NASIL ÇALIŞIR ?

Karıştırma ve öğütme işlemleri, öğütücünün aynı kabında tamamlanır. Sabit konik kaptaki toz halindeki malzemeler, bir karıştırma küreğiyle çalkalama sayesinde yarı akan ve yuvarlanma halinde kalır ve tamamen karıştırılır. Yapıştırıcılara döküldükten sonra, toz halindeki malzemeler kademeli olarak ince, nemli granüllere dönüşür ve şekilleri kürek çekmeye başlar ve damarın iç duvarı, toz halindeki malzemeler gevşek, yumuşak malzemelere dönüşür. Granül şekillendirme küreğinin hareketiyle yumuşak malzemeler kademeli olarak aynı ebatta ince, nemli granüllere dönüşür.

Neden onu seçtiniz?

1. Pnömatik bollercover otomatik kaldırma, kolay kapatma ve çalıştırma.

2. Konik oda, eşit bir şekilde yuvarlanan malzemeler.

3. Pencereyi açın ve kolay kullanım.

4. Dinamik çalışma görüntüsü ile ekrana dokunmak ve kullanımda canlı.

5. 45 derecelik boşaltma çıkışı, granüller tamamen boşaltılır.

6. V-şekilli öğütme bıçağı içerme hareketi ile çalışır ve malzemelerin bir köşe haline gelmesi için V-biçimli öğütme bıçakları ve bıçakları arasındaki boşluğa girmesini önler, böylece eşit şekilde karışabilir.

7. Katmanlar arası ceket soğutma ve otomatik sıcaklık kontrolü granüllerin kalitesini artırabilir.

8. 36 derecelik Zigzag karıştırma kürekleri üç boyutlu hareketlerle çalışır. Karıştırma kürekleriyle kazan düğmesinin yüzeyi arasındaki mesafe 0.5 – 1.5 mm’dir, böylece eşit şekilde karışabilir. Kazan duvarında az miktarda kalıntı kaldığından sürtünmeyi azaltabilir ve% 25 enerji tasarrufu sağlar.

9. Labirent sızdırmazlık konstrüksiyonundan yapılmıştır. Döner eksen boşluğu otomatik olarak püskürtme ve temizleme yapabilir, sızdırmazlıkta güvenilirlik ve temizlik kolaylığı sağlar.

10. Çift frekans kontrolü (vektör tipi), karıştırma kürekleri ve öğütme bıçakları büyük bir anda daha düşük bir hızda başlar ve dönme hızı ayarlanabilir ve kademesizdir.

11. Otomatik olarak programlanabilen bir sistemle donatılmış olan, analog miktar modüler kontrolüne sahip PLC, akımı granülasyondaki ölçebilir ve izleyebilir.