+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

Üç Ayak Tipi Yapay Üst Boşaltma Santrifüj

Üç Ayak Tipi Yapay Üst Boşaltma Santrifüj 2021-09-02T00:18:00+00:00

Ürün Tanımı: Mikron kalitesinde katı tanecikli, kristal ve sivri uçlu partiküller veya bir bütün malzeme içeren süspansiyon sıvısı için uygundur. Yaygın olarak eczane, gıda, kimya, hafif sanayi, çevre alanlarında kullanılmaktadır.

Çalışma Prensibi
Motor, tambura güç vermek için, boncuk tepe noktası boyunca debriyajı tahrik eder, bu da tamburun merkezkaç kuvveti alanı oluşturmak için tamburun kendi ekseni etrafında dönmesini sağlar, daha sonra merkezkaç kuvveti katıyı ayırmak için tambur üzerine dengelenmiş malzemeyi iter ve sıvı. Sıvı, katıya ve filtre süzgeci boşluğuna nüfuz eder, daha sonra ana kasa boşluğuna atılır ve alt sıvı çıkışından boşaltılır, katı malzeme tamburda geri durur ve makine kapanırken üst taraftan elle boşaltılır. aşağı.
SSL direkt bağlantı santrifüjü, özellikle steril, patlamaya dayanıklı ortamlar için uygun gücü tambura aktarmak için özel çift hızlı (veya tek hızlı) doğrudan bağlı bir motor kullanır.

SCS sedimantasyon santrifüjü, kayma sıvısı borusu ağzını, beslenirken tamburun merkezine doğru hareket ettirir, malzeme, tamburdaki merkezkaç kuvveti alanına üst besleme borusundan merkezkaç kuvveti alanına girer, merkezkaç kuvveti işlevi görür. tambur duvarı ve cüruf haline gelir, bir süre sonra, sedimantasyon ayrılır, yüzey katmanı teğetsel hızı kullanan kayma sıvısı borusu radyal hareketi ile makineden emilir. Döşeme belirli bir kalınlık katmanı haline geldiğinde, makine kapanırken manuel olarak çıkarılacaktır.

Ana uygulama
Mikron dereceli katı granül, kristal ve iplik parçacıkları veya bir bütün malzeme içeren süspansiyon sıvısı için uygundur. Yaygın olarak eczane, gıda, kimya, hafif sanayi, çevre koruma endüstrisi vb. Alanlarda kullanılır. Mesela: Alçı, amonyum ferrik sülfat dodekahidrat, kuprik sülfat, tiamin, mirabilit, nikel sülfat, potasyum klorür, asetik asit, boraks, soda, kauçuk katkı maddeleri, boyalar, pigmentler, plastik hammaddeler, sabun, yağ, reçine, tuz, MSG, gıda katkı maddeleri, nişasta şekeri, vitaminler, antibiyotikler ve diğer ilaçlar, herbisitler, böcek kovucu;

Standart Konfigürasyon
1.Ortak (patlamaya dayanıklı) motor + Ortak (anti-statik iltihap geciktirici) üçgen kayış + sürtünme debriyaj kavraması + manuel sürtünme freni.
2. Yapı: Kabuk, üst kapak olmadan taban plakası cıvatası ile bağlanır.
3. Yapı Malzemesi: davul tabanı, yatak tabanı ve taban plakası SUS304 ile kaplanmış karbon çeliği veya dökme demir benimser; makine ayağı, kaide boyama ile demir döküm yüzeydir, davul ve kabuk 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
4.Motor kayış tekerleği emniyet koruma kapağı.