+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

NJP Serisi Kapsül Dolum Makinası

NJP Serisi Kapsül Dolum Makinası 2021-08-31T22:51:04+00:00

Ürün Açıklaması: Bu makine, işçilerin maliyetini azaltan kapsüller ve tozlar için vakumlu yükleyici ile donatılabilir ve tüm işlemler yüksek otomasyonlu bir makine olan dokunmatik ekranda gerçekleştirilir.

Tam otomatik kapsül dolum makinası tamamen GMP, ISO ile tanışan en yeni tasarlanmış ekipmandır. Bu makine çok güzel, iyi ve kullanımı kolaydır, özellikle elektrik kontrol kabini makineden bağımsızdır, IQ OQ PQ belgeleri ve CE tedarik edebiliriz.

Bu, yeni oluşturulan tam otomatik, kapalı aralıklı, çok sayıda kurcalama istasyonlu dolum makinesidir. Aşağıdaki işlemi tamamlar: kapsülün beslenmesi, kapsülün çıkarılması, doldurulması, arızalı kapsülün çıkarılması, kapsülün kapatılması, bitmiş kapsülün otomatik olarak boşaltılması.
Bu makine, işçilerin maliyetini düşüren kapsüller ve toz için vakumlu yükleyici ile donatılabilir ve tüm işlemler, su, elektrik ve pnömatik yüksek otomasyonlu bir makine olan dokunmatik ekranda gerçekleştirilir.

  • Modül Delikleri “T” tipinde düzenlenmiştir, dolum kapasitesini daha değerli ve tam olarak garanti eder.
  • İnsan olmadan otomatik kontrol düşen kapsüller
  • Divining Box organizasyonunu büyüt. Bağlantılı Çubuk Karşı Ağırlık sistemi ile daha kararlı çalışır.
  • Baskı Sayısı 400- 72000 (kapsül / saat)

Ana Özellikler

1- Doldurma direği aşağı yukarı hareket ederken büyük direnç vardır. Bu direnci azaltmak için karşı ağırlık asistanını benimseriz. Makinenin emniyetli bir şekilde çalışmasını garanti eder.
2- Koşullandırma sahası, doğrudan ve hava ile alt modülün içine girerek el sıkma ünitesinin benimsenmesini sağlar. Üst ve alt modülde bulunan gücün zamanla giderilebilmesi için soldaki tozun bir sonraki istasyonu etkilemesini önleyin.
3- Şanzıman torkunu artırmak için, şanzımanın daha kararlı olmasını ve yük direnci yeteneğinin arttırılmasını sağlamak için ana eksen çapını arttırın.
4- Toz dolum hassasiyetini büyük ölçüde artıran ileri geri düzenlemeli delik sırası, dolum kapasitesinin daha kesin olduğundan emin olun.
5- Çok delikli bir doktoru kabul edin, tozun tam kapasite için daha elverişli olan dozaj diskine eşit miktarda dağılmasını sağlayın.
6- Yeni yapı on iki durumlu tamamen kapalı tip döner tip döner zemin. Üst ve alt modül tek yönlü çalışma güvenli ve güvenilir. tamamen kapalı yapı, ürünlerin yağlama yağının kirlenmesini önler, GMP’ye göre.
7- Quibcunx tesviye yapısını ve üst tabanı basitleştirin. Bu, yayılmış tozu temizlemeye ve iş verimliliğini arttırmaya ikna eder.
8- Boşaltma kapsülü için toplu gaz yardımcı sistemi, uzun süre ve ara vermeden egzozdan kaçının.
9- Doğru yönlendirme, kapsül yükleme yüzdesini % 99’un üzerinde yapmak için kapsül vakum konumlandırılmış mekanizma.
10- Serbest dozaj ayarlaması, kolay hız seçimi ve kapalı kapsül uzunluğu ayarı.
11- LCD ile PLC kontrol programı. Dokunmatik ekran işlemi ve izleme işlevi.
12- Zaman içi hız ve birikimli çıktı gösteriliyor.
13- Otomatik sorun giderme, malzeme eksikliği, kapsül eksikliği, malzeme kanalında blok ve diğer mekanik sorunlar, alarm verir ve otomatik olarak durur.
14- Elektrikli Ev Aletleri kontrol sistemi CE ve uluslararası standartlara uygundur.
15- Hızlı ve doğru parça değiştirme, döner tabla ve bilezik taşıyıcı tertibatı kolayca çıkarılabilir.
16- Tamamen kapalı dozaj istasyonları ve tüm kapsül dolum tesislerinin entegrasyonu için döner tabla.
17- Çalışma istasyonu kamı iyi yağlama koşullarında çalışır, değişim parçalarının çalışma ömrünü uzatır.