+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

Katı Hal Fermantasyon Sistemi FS-V-SA05P

Katı Hal Fermantasyon Sistemi FS-V-SA05P 2019-04-14T23:34:16+00:00

Ürün Tanıtımı

Katı hal fermantasyonu (SSF), gıda, eczacılık, kozmetik, sanayi, vb. Enzimler, antibiyotikler, biyoyakıt ve organik asit üretimi için kullanılabilir. Katı hal fermantasyonunun özelliklerinden biri mantarlar için düşük su seviyesi yetiştirme koşulları yaratmaktır. , küf, filamentöz mantarlar ve bazı bakteri büyümeleridir.Winpact Solid State Fermantasyon sistemi, mükemmel sonuçlar elde etmek için laboratuvar ölçeği araştırması için tasarlanmıştır.Linux tabanlı işletim sistemindeki 10.4 “renkli dokunmatik ekran, kullanıcı dostu arayüz ve 4 dahili peristaltik pompa ile donatılmıştır. Otomatik gemi açısı kontrol mekanizması, enzimsel lignoselülozik hidroliz gibi katı hal malzeme araştırmaları için mükemmel bir karıştırma verimliliği sağlar. ve Ganoderma araştırması Bu sistem, üç çeşit pervane ile hem aerobik hem de anaerobik fermantasyon için uygundur.

Özellikler

● Özel olarak katı hal fermentasyon araştırmaları için sakkarrifikasyon, hidroliz ve daha fazlasını içeren tamamen entegre sistem.
● Programlanabilir açı ayarlı (kültür kontrolü için 0-90 °, hasat kontrolü için 120 °) tekne fayansı ve karıştırma mekanizması üstün numune homojenliğine izin verir.
● Pervaneler yapışkanlığı azaltmak için tasarlanmıştır ve fermantasyon işlemi sırasında numune bütünlüğünü sağlar.
● Entegre motor mili ve hava sparger tertibatı, hassas ve sorunsuz havalandırmayı ve karıştırma kontrolünü sağlar.
● Kimyasal dayanıklı çift cidarlı borosilikat cam kap tasarımı
● Kültür koşullarını kontrol etmek için pH ve DO probları ile kullanılabilir (sadece ankraj tipi pervaneler)
● Özelleştirilebilir pervaneler ve havalandırma kontrolörü mevcut