+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

JTJ-3 Kapsül Dolum Makinası

JTJ-3 Kapsül Dolum Makinası 2021-08-31T23:29:09+00:00

Ürün tanımı: Ürün orta ve küçük ilaç fabrikası, hastane hazırlık laboratuarı, vb. İçin uygun olan özel kapsül dolum makinesidir. Makine programlanabilir kontrol sistemi, dokunmatik p kabul edilir.

Yarı otomatik kapsül doldurma uygulaması

Ürün, orta ve küçük ilaç fabrikası, hastane hazırlık laboratuarı, vb. İçin uygun olan özel bir kapsül dolum makinesidir. Makine, programlanabilir kontrol sistemi, dokunmatik panel kullanımı, kademesiz geçiş hız değişimi ve elektronik otomatik sayaç kullanmaktadır.

Konum, ayırma, doldurma, kilitleme vb. İşlemlerini otomatik olarak tamamlayabilir. Dozaj kesindir ve işlem uygundur. Genel makine paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve toz ve tahılla doldurulmuş kapsül için uygundur.

Ana Özellikler

1- Yüksek kaliteli sert jelatin yarı otomatik kapsül dolum makinası, adım adım frekans dönüşümü ve pnömatik cihaz tarafından kontrol edilir ve elektronik sayacı benimser.
2- Yüksek kaliteli sert jelatin yarı otomatik kapsül dolum makinası, kapsülün pozisyonunu, ayrılmasını, dolumunu, kilitlenmesini bitirebilir ve iş yoğunluğunu azaltabilir ve çalışma verimliliğini artırabilir.