+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

GZS50F Küçük Vakumlu Dondurucu Kurutucu

GZS50F Küçük Vakumlu Dondurucu Kurutucu 2021-09-02T00:10:38+00:00

Ürün Tanımı: Süblimasyon kurutma olarak da adlandırılan vakumlu dondurma kurutma teknolojisi, numuneleri önceden dondurduran ve ardından nemi vakum durumunda süblime eden teknik bir yöntemdir.

Laboratuar / Pilot Vakumlu Dondurma  Kurutucu Makinesi

Süblimasyon kurutma olarak da adlandırılan vakumlu dondurma kurutma teknolojisi, numuneleri önceden dondurup, ardından nemli vakum durumunda süblime eden teknik bir yöntemdir. Dondurularak kurutma işleminden sonra uzun süreli koruma için ürünler daha kolaydır. Orijinal durumuna geri getirilebilir ve sulandıktan sonra kimyasal ve biyolojik özelliklerini koruyabilirler. Dondurucu kurutma teknolojisi tıp, gıda, kimya endüstrisi ve biyolojik ürünler vs.’de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu tip dondurucu kurutucu yeni patentli bir üründür. Geleneksel sıkıcı operasyonunu değiştirdi ve otomasyonu gerçekleştirdi.

Ana Özellikler

1- Ön dondurma ve kurutma işlemi tek pozisyonda, kullanımı kolay ve iyi kurutma etkili biter. Dondurucu kurutucuda gözlem pencereleri bulunur ve kurutma işlemi sezgiseldir.
2- Raf sıcaklığı kontrol hatası 1,0 ℃’dan düşük. Kurutma etkisi homojen. Raf sıcaklığı ayarlanabilir ve kontrol edilir.
3- Kurutma odası ve kondansatör ayrılır, böylece su tutma kabiliyeti daha yüksek ve kuruma süresi daha kısadır.

4- 7 ” Dokunmatik ekran işlemi + SH-HPSC-II modülü kontrolörü, Ekran kurutma eğrisi, kayıt cihazı mevcuttur. Yüksek kontrol doğruluğu ve istikrarlı çalışma.) Özel tasarım FE-EMB kontrol sistemi, birçok zanaat verilerini kaydedebiliyor ve kurutma sırasında çevrimiçi olarak ayar yapabiliyor, zanaat optimizasyon oranını geliştirebiliyor.Online alarm görüntüleme ve tarihçe alarm kontrolü, hata teşhisi ve Makine bakımı
5- Gaz şarjı veya tahliye suyu vanası, inaktif gazlarla bağlanabilen, kuruduktan sonra inaktif gazları ekleyebilen güvenlik diyafram vanasını benimser, kalite garantisi süresini uzatabilir.
6- Donma-kurutma eğrisi kontrol teknolojisi, sıcaklığı kontrol edebiliyor. Ön donma bölümü sırasındaki hız düşürülürken, süblimasyon ve analiz bölümü sırasındaki örnek yükselme sıcaklığı hızını ve vakum derecesini de kontrol edebilirsiniz,
7- Akıllı dijital kayıt sistemi, çevrimiçi kayıt ve ekran yakalama sıcaklığı eğrisi, örnek sıcaklık eğrisi, vakum eğrisi, veri olabilir bilgisayardan çıkın ve yazdırın, zanaat daha uygun hale getirmek ve kurutma etkinliğini test edin.
8- Esnek manuel operasyon + otomatik çalışma, manuel zanaat, normal üretim için otomatik kontrol aramak için kullanımı kullanın.