+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

CryoSyn LN6 sıvı azot jeneratörü

CryoSyn LN6 sıvı azot jeneratörü 2018-08-06T22:54:22+00:00

Farklı üretim seviyeleri sunan birçok CryoSyn modeli ile LN6, günde 6 litre sıvı azot üretimi veya saatte 0.25 litre sunan orta sınıf bir sistemdir.

Bu teknolojinin endüstriyel, medikal ve laboratuvar uygulamaları için çok büyük etkileri vardır, bu da sıvı nitrojen tankeri teslimatlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır, bu da elverişsiz olduğu kadar maliyetleri artırır ve buharlaşma ve kirlenme ile ilgili potansiyel problemler yaratır. Kullanılan kontrol sistemi, operatörlere verimli ve güvenilir bir sıvı azot ve azot gazı tedariki sağlamak için gereken tüm bilgileri verir. Otomatik işlem, trend grafikleri, servis alarmı ve servis kayıtları sayfası dahil olmak üzere süreçten akışa ve alarmlara kadar, buna benzer başka bir sıvı nitrojen sistemi yoktur!

Bir soğutma mekanizması vasıtasıyla gaza sıvı dönüştüren jeneratörlerdeki ilgi, Homerton Üniversitesi Hastanesi (Birleşik Krallık) üreme merkezi için satın aldığından beri büyüdü; sıvı azotun sperm, yumurta ve embriyoların dondurulması ve depolanması için kullanıldığı yerler.

İki yılda kendini ödeyen jeneratörlerin bir diğer avantajı, uzak veya ulaşılması zor alanlarda çalışanlara sağladığı kolaylıktır.

Blogu gör Dr Kerry Elgie CryoSyn sıvı azot jeneratörü yelpazesi için potcing kullanımlarını ayrıntılarını yazdı

WIRAC otomasyonu ile Asynt için İngiltere’de üretilmiştir