+90 312 341 23 38 / +90 543 773 37 73

CryoSyn Triton Sıvı Azot Jeneratörü

CryoSyn Triton Sıvı Azot Jeneratörü 2018-08-06T22:57:49+00:00

Sitede CryoSyn Triton Sıvı Azot Jeneratörü ile Sıvı Azot oluşturun. Uygulamanızın yanına yerleştirin ve basitçe fişe takın ve sıvı nitrojenin maliyetli ve sakıncalı teslimat ihtiyacını ortadan kaldırarak başlayın.

Teknolojinin endüstriyel, tıbbi, kriyoprezervasyon ve laboratuar uygulamaları için büyük etkileri vardır, bu da sıvı azot tankeri teslimatlarına ve LN2’nin zemin ve bölüm binaları arasında taşınmasına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Sıvı nitrojenin uygulamaya yakın olarak üretilmesi durumunda asansörlerdeki asfiksasyon riski önemli ölçüde azalır.

Kullanılan kontrol sistemi, operatörlere verimli ve tutarlı bir sıvı nitrojen kaynağı sağlamak için gerekli tüm bilgileri verir. Laboratuvar ömrünü kolaylaştırmak.

Bir soğutma mekanizması vasıtasıyla gaza sıvı dönüştüren jeneratörler, IVF, Dermatoloji, NMR, CryoEM, XRD, Gama Işını detektörleri, dewar dolgusu, genel kriyoprezervasyon, suni tohumlama, çiftçilik, kriyoterapi, enjeksiyon alanlarında hızla büyümüştür. uygulamalar, dondurma yapımı, spor terapisi ve yarı iletken endüstrisi

WIRAC otomasyonu ile Asynt için İngiltere’de üretilmiştir